ГОЛОВНА

тел.:

+38 (098) 220-18-20

СТУДІЯ КВІТІВ ТА ДЕКОРУ

BRASSIKA

ДОСТАВКА КВІТІВ У МІСТІ СУМИ

ДЛЯ ВАШИХ РІДНИХ І БЛИЗЬКИХ

ПРО КОМПАНІЮ

Інна Дядюшка

засновниця компанії Brassika

 

Я Дядюшка Інна, засновниця студії квітів і декору BRASSIKA.

 

Я завжди дуже любила квіти, цю любов з самого дитинства в мене заклали бабуся з дідусем, адже часто, я разом з ними доглядала за рослинами в їхньому саду.

 

Подорослішавши, я отримала економічну освіту і довго працювала за професією, але розуміла що це не моє, була лише рутина, яка не приносила ніякого задоволення, і одного дня я вирішила все змінити.

 

Довго думаючи, до чого ж таки прагне моя душа насправді, я зрозуміла - це квіти, і з того часу, вже більше 10 років я займаюся квітковим бізнесом, зробивши свою мрію метою і справою всього свого життя.

 

Я стала флористом-професіоналом, закінчила міжнародну школу флористики, за моєю спиною безліч різних курсів і майстер-класів з флористики, флористичного оформлення і декору.

 

Підсумком моїх зусиль і мрій стала студія квітів і декору BRASSIKA.

 

BRASSIKA - це моє і всієї команди, постійне прагнення зробити наших клієнтів щасливішими, адже всі наші роботи зроблені професійно і з любов'ю.

Наша мета, через букет, квіткову композицію або флористичне оформлення, донести всі ті почуття і переживання, якими ви б хотіли поділитися зі своїми коханими і близькими людьми, щоб в той момент, коли вони отримували квіти від студії BRASSIKA їх очі світилися від щастя! Ласкаво просимо, в наш світ квітів і натхнення!

 

Обирай нас,

 

і даруй ЛЮБОВ, разом зі студією квітів і декору BRASSIKA

 

Студія квітів Brassika

Головна

Букети

Copyright © 2018. Всі права захищені и належать Brassika®.
Контакти
тел./viber:    +38 099 299-93-00
тел.:              +38 098 220-18-20
E-mail:                 brassikafl@gmail.com
Розроблено в Uwebbrand